Haber

Siyasilerden Erdoğan’a geçmiş olsun mesajı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, katıldığı canlı yayın sırasında rahatsızlandı. Yayının kesilmesinin ardından Erdoğan, “Dün ve bugün yoğun kampanyalar vardı. Size iyi şanslar, mideme üşüttüm” dedi.

Siyasiler de sosyal medya hesaplarından Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sayın @RTErdogan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Sayın Erdoğan’a canlı yayında yaşadığı rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kalan süreci hep birlikte sağlık, sıhhat ve huzur içinde tamamlamayı diliyorum.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Sayın @RTErdogan’a acil şifalar, geçmiş olsun diliyorum” paylaşımında bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Katıldığı televizyon programında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.”

DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan ise “Kısa süreli bir rahatsızlık yaşayan @rterdogan beye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

ÇELİK: BAŞKAN’IN SAĞLIĞI ÇOK İYİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Erdoğan’ın sağlığına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sayın Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın sağlığı çok iyi. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyoruz…”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu