Haber

Twitter’dan AK Partili belediyeye operasyon

Twitter’da bir K Parti Malatya Büyükşehir Belediyesi Konuyla ilgili bir algı operasyonunun fitili ateşlendi. biraz trol heyecanhesapları, su kutularını parçalayan bir iş makinesinin görüntüsünü paylaşarak, Malatya Büyükşehir Belediyesi O’nun deprem bölgesine gönderilen yardımları imha ettiğini savundu. Bu görüntü çok heyecanAynı zamanda hesabından tedavüle çıkarıldı.

Tezlerden sonra algı operasyonuna maruz kaldı Malatya Büyükşehir Belediyesi Argümanların hatasız olmadığını belirten bir açıklama yaptı. Belediye imajına gölge düşüren olay, araç ve çalışanın belediye ile ilişki ve bağının olmasıolmadığını duyurdu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Bazı sosyal medya hesaplarında Malatya Büyükşehir Belediyemizin adı ‘Su depolarını mahvediyor’ şeklinde paylaşımlar yapılıyor. Vatandaşlarımızın su ihtiyacını tankerle karşılarken, bu tür paylaşımlarda görüntüye konu olan olayın Malatya Büyükşehir Belediyemiz ile ilgili olmadığını, görüntüdeki araç ve işçinin şahsa ait olduğunu kamuoyuna arz ederiz. belediyemize bağlı olmadığını ve paylaşımın asılsız bir paylaşım olduğunu belirtelim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu