Haber

Octet Türkiye ilk 6 ayda 9,5 kat büyüdü

Güçlü teknolojisi ile iş dünyasına tahsilat ve ödeme çözümleri sunan Octet Türkiye, 2023 yılının ilk 6 aylık verilerini açıkladı.  Octet Türkiye, 2023 yılının ilk 6 ayında cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre 9,5 kat artırdı.

Firma ve bayi ağı bulunan firmaların tahsilat ve ödemelerini kolaylaştırarak verimli hale getirerek nakit akış döngülerini hızlandıran Fintech şirketi Octet Türkiye, 2023 yılının ilk 6 ayında ciroda geçen yılın aynı dönemine göre 9,5 kat büyüme elde etti. önceki yıl. 2023’ün ilk 6 ayı sonuçlarının değerlendirilmesi Octet Türkiye CEO’su Derya Ekemen Fidan “Bu rakamları, Octet Türkiye’nin müşteri odaklılığının, sağlam finansal deneyiminin ve güvenilir teknolojik altyapısının ve finansal sonuçlara dijital portal üzerinden sunduğu hizmetlerin olumlu bir yansıması olarak değerlendiriyoruz. 2023 yılının ilk 6 ayında ciromuzu bir önceki yılın aynı cirosuna göre 9,5 kat artırdık. Bu yıl başlattığımız yeni çalışmalarla ürün sayımızı geçen yılın aynı dönemine göre ikiye katladık. Geçen seneye göre süreç sayımız yüzde 63 arttı.”

Müşteri tabanımızı büyüttük ve ürünlerimizi çeşitlendirdik.

Yılın ilk 6 ayında yakaladıkları bu başarıyı müşteri portföylerini genişletmeleri ve ürün çeşitlendirmeleri sonucunda da görmüşlerdir. Octet Türkiye CEO’su Derya Ekemen Fidan “Bu yıl derinleştirip sunduğumuz ürünlerimiz, Doğrudan Borçlandırma Sistemi ve Tedarikçi Finansman Platformu ile müşteri sayımızda yüzde 56 büyüme sağladık. Otomatik Borçlandırma Sistemi ile Türkiye’de ilk kez, geniş bayi ağıyla çalışan firmaların, her bankayla ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalmadan, 18 bankaya tek ekrandan ulaşmasını sağladık. Tedarikçi Finansman Platformu ile firmalara, tedarikçilerinin nakde ihtiyaç duyduklarında fatura vadelerini beklemeden anlaşmalı bankalardan kolayca tahsilat yapabilecekleri bir altyapı sunuyoruz. Octet Türkiye olarak birçok sektörde geniş iş yelpazemizle firmaların can damarı olmaya devam ediyoruz. Büyüme stratejimiz doğrultusunda yıl boyunca üst düzey terfiler gerçekleştirdik ve yeni grup üyelerimizle birlikte çalışan sayımızı yüzde 58 oranında artırdık. 2023 yılını başarılı bir şekilde bitirmeye odaklıyız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

iznikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu